You are here

Polish Localization (again)

2 posts / 0 new
Last post
baniaczek
Offline
Last seen: 8 months 3 weeks ago
Joined: 2008-07-12 15:54
Polish Localization (again)

Thread https://portableapps.com/node/4852 is closed, but I would suggest some corrections

Menu options:
-------------
ICON_BACKUP=Kopia
MENU_OPTIONS_SMALL_FONTS=Małą czcionką
MENU_OPTIONS_LARGE_FONTS=Dużą czcionką
MENU_SEARCH_COMPUTER=Szukaj w komputerze

Tooltips:
---------
2. Nie znaleziono $FILENAME. Sprawdź konfigurację aplikacji.
4. Nie można uruchomić $PORTABLEAPPNAME. Spróbuj ponownie zainstalować aplikację. (BŁĄD: nie znaleziono pliku $FILENAME).
5. $PORTABLEAPPNAME to po prostu $APPNAME skonfigurowane jako aplikacja przenośna, którą możesz uruchamiać z klucza USB, iPoda, przenośnego dysku twardego lub innego przenośnego czegoś.. ;).
6. $PORTABLEAPPNAME można tylko odczytać. Czy chcesz ją tymczasowo skopiować i uruchomić z dysku twardego?

Uwaga: Jeśli wybierzesz 'Tak', Twoje osobiste dane z $PORTABLEAPPNAME zostaną tymczasowo skopiowane na dysk lokalny. Po zamknięciu $PORTABLEAPPNAME te dane zostaną usunięte, ale istnieje prawdopodobieństwo, że ktoś później je odczyta.

7. Aplikacje $PORTABLEAPPNAME nie może być uruchomiona w trybie 'tylko do odczytu' i jej praca zostanie teraz przerwana.

Launcher Locale File:
---------------------
LangString LauncherFileNotFound ${LANG_POLISH} "Nie można uruchomić $PORTABLEAPPNAME. Spróbuj ponownie zainstalować aplikację. (BŁĄD: nie znaleziono pliku $FILENAME)"

LangString LauncherAppDescription ${LANG_POLISH} "$PORTABLEAPPNAME to po prostu $APPNAME skonfigurowane jako aplikacja przenośna, którą możesz uruchamiać z klucza USB, iPoda, przenośnego dysku twardego lub innego przenośnego czegoś.. ;)."

LangString LauncherAskCopyLocal ${LANG_POLISH} "$PORTABLEAPPNAME można tylko odczytać. Czy chcesz ją tymczasowo skopiować i uruchomić z dysku twardego?$\n$\nUwaga: Jeśli wybierzesz 'Tak', Twoje osobiste dane z $PORTABLEAPPNAME zostaną tymczasowo skopiowane na dysk lokalny. Po zamknięciu $PORTABLEAPPNAME te dane zostaną usunięte, ale istnieje prawdopodobieństwo, że ktoś później je odczyta."

LangString LauncherNoReadOnly ${LANG_POLISH} "Aplikacje $PORTABLEAPPNAME nie może być uruchomiona w trybie 'tylko do odczytu' i jej praca zostanie teraz przerwana."

Installer Locale File:
----------------------
LangString notenoughspace ${LANG_POLISH} "Na wskazanym dysku nie ma wystarczającej ilości wolnego miejsca dla zainstalowania aplikacji."

kamilb
Offline
Last seen: 1 year 10 months ago
Joined: 2007-01-23 05:02
Fixed
Log in or register to post comments